Neredeyiz?

Kemal Türkler
Mahallesi,Osman Gazi Caddesi,No/33 Sancaktepe /istanbul

        
        Gourmet Gold Sığır Etli ve Tavuklu Konserve Kedi Maması 85 Gr

  • TL8.00
  • Ex Tax: TL8.00
  • Product Code: purina
  • Availability: In Stock

Tags: Gourmet Gold Sığır Etli ve Tavuklu Konserve Kedi Maması 85 Gr.sultanbeylipetshop, kalitesizlehizmetinizde, petshop, sancaktepepet, flamingopetshop, sancaktepeflamingo3, sancaktepepetshop

Purina Gourmet Sığır Etli ve Tavuklu Konserve Kedi Maması 85 Gr


Pro Plan Gourmet Gold Sığır Etli Tavuklu Kedi Konserve Maması kahverengi soslu et taneciklerinden üretilmiştir. Tavuk ve Sığır etinin kahverengi bir sos ile karışımı kediler için vazgeçilmez bir lezzet sunmuştur

Malzemeler: İşlenmiş et ve et ürünleri (% 4 tavuk % 4 sığır eti ), bitkisel protein özü, mısır, tarafından balık ve balık yan ürünleri, mineraller, bakır sülfat (bakır / kg 1.1 mg) yan ürünleridir.

Besin içeriği: Ham protein% 10, ham yağ% 2.3 Ham kül% 1,7, ham selüloz% 0,5 Vitamin C: / kg D3 vitamini 1110 IU: 140 IU / kg E vitamini (alfa tokoferol) : / kg 10 IU. vitamin seviyeleri tüm raf ömrü garantilidir.

Beslenme Tavsiyesi;
4 kg vücut ağırlığına kadar olan yetişkin kediler için, iki ayrı öğün olarak günde 3 - 4 kutu ile beslenmesi tavsiye edilmektedir.
Hamile ve süt veren kediler için, yiyebildiği kadar verilmesi tavsiye edilmektedir.
 
Yukarıdaki günlük beslenme miktarı, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
 
Taze içme suyunu daima mamanın yanında bulundurunuz.
 
Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmeli ve maksimum 3 gün içersinde tüketilmelidir. 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good