Neredeyiz?

Kemal Türkler
Mahallesi,Osman Gazi Caddesi,No/33 Sancaktepe /istanbul

        
        Fluval FX6 Filtre 3500 Lt/h

  • TL2,100.00
  • Ex Tax: TL2,100.00
  • Product Code: fluval
  • Availability: In Stock

Tags: , sultanbeylipetshop, kalitesizlehizmetinizde, petshop, sancaktepepet, flamingopetshop, sancaktepeflamingo3, sancaktepepetshop

FLUVAL FX6 DIŞ FİLTRE

 

1500 Litreye kadar tatlı ve tuzlu su akvaryumları için uygundur.


Pompa maks debisi :
 3500 L/h
Filtre debisi : 2130 L/h
Filtre malzemesi kapasitesi : 5.9 L
Filtre Hacmi : 20 L
Elektrik Tüketimi : 230-240V/50Hz – 41 W
Ölçüler (B x E x Y) : 37 x 37 x 58 cm

 

Fluval FX6 balık beslemeyi bugüne kadar olduğundan daha kolay ve pratik hale getirmek için birçok göze çarpan özellik ilave ederek tasarlanmış , yüksek performanslı bir dış filtredir.

 

Bu süper kapasiteli dış filtre, saatte 2130 litre suyu içinden geçirip işler ve şaşırtıcı miktardaki malzeme kapasitesi ile daha temiz ve daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkartır.

 

Filtre materyalleri filtrenin aşamalı filtrasyon sisteminin kalbinde bulunan, çıkarılabilen malzeme sepetlerine kolayca yerleştirilebilir. Bu sepetler, su kaçmasını önlemek ve filitrasyonu daha efektif olarak sağlamak için hassasiyetle tasarlanmışlardır.

 

Aylık bakım göstergesi en son ne zaman bakım yada su değişikliği yaptığınızı size hatırlatır.

 

Sepetler toplam olarak 5,9 litre malzeme barındırabilirler ve kusursuz bir kombinasyonda yerleştirilerek akvaryumunuz için en iyisini sağlarlar. Her bir sepette mekanik ön filtrasyonu efektif olarak sağlamak için ince bir sünger vardır. Açılabilir T şeklindeki tutma yerleri sayesinde birbirlerinden hemen ve kolayca ayrılabilir ve rutin bakımı basit hale getirirler.


Fluval FX6 aynı zamanda ideal filtre performansını sağlayan akıllı pompalama teknolojisine sahiptir. Bu ileri teknolojik özellik bir elektronik devrenin sürekli pompayı izlemesidir. Pervane hızı ve gücü sürekli ölçülerek  daha kuvvetli su çıkışı ve enerji verimliliği sağlanır. Aynı zamanda filtrenin kendi kendine çalışmaya başlamasını ve içine giren ya da filtreleme süresince kaçabilecek havanın dışarı atılmasını sağlar. 12 saatlik döngülerle filtre duracak ve havanın dışarı atılmasına izin verecek ve bu sayede filtrenin verimliliği her zaman maksimumda tutulacaktır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good